s24 1

Samsungi Galaxy S24 Ultra i S24 Plus pojawiły się na renderach

Nowa seria smartfonów Samsung Galaxy S24  czyli modele Galaxy S24 Ultra i S24 Plus  zostały dokładnie przedstawione na renderach. Oto one.

Te wizualizacje dostarczają szczegółowych informacji na temat przyszłych flagowych urządzeń tego producenta, co pozwala nam uzyskać pełniejszy obraz, czego możemy się spodziewać.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsungi Galaxy S24 Ultra i S24 Plus pojawiły się na renderach ciekawostki Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Plus  Nowa seria smartfonów Samsung Galaxy S24  czyli modele Galaxy S24 Ultra i S24 Plus  zostały dokładnie przedstawione na renderach. Oto one. 24ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra, będący flagowym modelem linii S24, prezentuje się wyjątkowo imponująco. W porównaniu do swojego poprzednika, model ten posiada bardziej prostokątny kształt, ale nie jest to w żadnym wypadku ułomność. Boki urządzenia zostały zauważalnie zaokrąglone, co nadaje mu elegancki wygląd.

Cieszy fakt, że plotki o poszerzeniu ramki wyświetlacza nie potwierdziły się – wręcz przeciwnie, okazało się, że S24 Ultra ma jedne z najwęższych ramek w historii smartfonów. Ekran tego modelu ma imponujące parametry, oferując użytkownikom 6,8-calowy ekran LTPO AMOLED WQHD+. To oznacza, że obraz będzie wyjątkowo ostro i jasno wyświetlany. Jasność tego wyświetlacza wynosi 2200 nitów, co wpisuje się w trend zwiększania jasności smartfonów.

Jeśli chodzi o wydajność, Galaxy S24 Ultra będzie zasilany jednym z najnowszych procesorów – Snapdragon 8 Gen 3. To zapewni szybką i płynną pracę urządzenia. Co więcej, maksymalna pojemność dysku wynosi aż 2 TB, co daje użytkownikom mnóstwo miejsca na przechowywanie swoich danych, aplikacji i multimediów.

Niestety, jeśli chodzi o baterię, nie jest to aż tak imponujące. Galaxy S24 Ultra wyposażono w baterię o pojemności 5000 mAh, która będzie ładowana z mocą zaledwie 45 W. Warto zaznaczyć, że topowe marki, w przeciwieństwie do niektórych chińskich producentów, nie spieszą się z dodaniem ultraszybkiego ładowania.

Samsung Galaxy S24 Plus

Samsungi Galaxy S24 Ultra i S24 Plus pojawiły się na renderach ciekawostki Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Plus  Nowa seria smartfonów Samsung Galaxy S24  czyli modele Galaxy S24 Ultra i S24 Plus  zostały dokładnie przedstawione na renderach. Oto one. 24plus

Kolejnym modelem w serii Galaxy S24 jest Galaxy S24 Plus. Ten model również prezentuje się bardzo obiecująco. Wygląd S24 Plus nawiązuje do wcześniejszych renderów mniejszego Galaxy S24, co oznacza, że mamy tutaj do czynienia z modelem przypominającym “klon iPhone’a”, który charakteryzuje się płaskimi krawędziami. Odpowiednio dobrana rama wykonana z aluminium lub tytanu nadaje mu solidny i ekskluzywny wygląd.

Ekran w Galaxy S24 Plus jest niemal tak duży jak w modelu Ultra, oferując 6,7 cala przestrzeni do wyświetlania treści. Dokładne wymiary smartfona wynoszą 158,5 x 75,9 x 7,75 mm, co sprawia, że jest to urządzenie kompaktowe, które jednak zapewni dużą powierzchnię ekranu do korzystania z aplikacji i przeglądania treści.

Bateria o pojemności 4900 mAh również nie zawodzi, choć podobnie jak w przypadku modelu Ultra, ładowana jest z mocą 45 W. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli cieszyć się długim czasem pracy na baterii i szybkim ładowaniem, co jest istotnym atutem.

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do modelu Ultra, który będzie dostępny tylko z procesorem Snapdragon 8 Gen 3, Galaxy S24 Plus będzie również dostępny z procesorem Exynos 2400. To daje użytkownikom pewną elastyczność i możliwość wyboru urządzenia, które będzie lepiej odpowiadało ich potrzebom.

Data premiery

Ostatecznie, informacje na temat premiery sugerują, że Samsung planuje wprowadzenie tych modeli na rynek w zwykłym terminie, miesiąc po nowym roku 2024. Niemniej jednak krążą także plotki, że firma może rozważać przesunięcie premiery na wcześniejszy termin w styczniu. To ciekawe, ponieważ pokazuje, że producent jest gotów dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i konkurencji.

Seria Samsung Galaxy S24 Ultra i S24 Plus wydaje się być wyjątkowo obiecująca. Oba modele prezentują atrakcyjne wzornictwo, imponujące ekrany i wydajne podzespoły. Oczywiście, ostateczna ocena będzie możliwa dopiero po oficjalnej premierze i przetestowaniu tych urządzeń, ale na ten moment wydają się być godnymi uwagi propozycjami na rynku smartfonów. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na oficjalną prezentację i poznać wszystkie szczegóły tych interesujących urządzeń.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top