miiui15

Kto dostanie aktualizację MIUI 15, a kto nie?

Które smartfony otrzymają aktualizację MIUI 15? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Lista urządzeń zapowiada się interesująco.

Warto dodać, że aktualnie na rynku istnieje wiele urządzeń marki Xiaomi, które nie otrzymały jeszcze najnowszej wersji MIUI 14. Niezwykle ciekawe jest to, że plotki na temat kolejnej powłoki, MIUI 15, zaczynają już się pojawiać. Xiaomi jako firma wyprodukowała tak wiele różnorodnych modeli, że wpadła w pewną pułapkę. Aktualizacja do najnowszej wersji MIUI trwa niezwykle długo, a proces ten nie jest podzielony na wyraźne etapy czy grupy. W rezultacie niektórzy użytkownicy są zmuszeni czekać na aktualizację przez pół roku, a nawet dłużej.

Nasi koledzy z xiaomiui przeprowadzili niedawno badania i opublikowali pewne przewidywania dotyczące modeli, które otrzymają następną, wyczekiwaną wersję powłoki MIUI 15. Według ich informacji, oficjalne ogłoszenie powinno nastąpić w listopadzie 2023 roku. Warto jednak pamiętać, że te przewidywania nie są oficjalne i nie zostały potwierdzone przez samą firmę Xiaomi.

Kto dostanie aktualizację MIUI 15, a kto nie? box, ciekawostki Xiaomi, urządzenia, Redmi Note 12, Redmi Note 11, Redmi K50, Redmi K40, Redmi, przewidywania, POCO, plotki, MIUI 15, MI 13, MI 12, MI 11, aktualizacja, aktualizacj  Które smartfony otrzymają aktualizację MIUI 15? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Lista urządzeń zapowiada się interesująco. xiaomi

Pod względem aktualizacji do MIUI 15, wszystkie urządzenia Xiaomi można podzielić na trzy główne kategorie. Pierwsza z nich to te, które z całą pewnością otrzymają najnowszą wersję powłoki. Do tej grupy należą modele z linii MI 11, MI 12 i MI 13, a także budżetowe urządzenia rozpoczynające się od Redmi Note 11 oraz cała linia 12. Nie można zapomnieć o modelach Redmi K40 i K50, a także ich odpowiednikach globalnych w postaci serii POCO. Dla tych użytkowników aktualizacja do MIUI 15 będzie pewnym faktem.

Drugą kategorię stanowią urządzenia, które mają szansę otrzymać aktualizację do MIUI 15, jednak nie jest to jeszcze pewne. Istnieje wiele modeli, które mogą, ale nie muszą otrzymać najnowszą wersję powłoki, a prawdopodobieństwo aktualizacji może się różnić. Moim zdaniem większość z tych urządzeń pozostanie na MIUI 14, ponieważ firma Xiaomi ostatnio skupia się na nowszych modelach i nie zawsze aktualizuje nawet stosunkowo nowe urządzenia. W tej kategorii znajdują się między innymi: Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 10S, Mi 10T, Mi 10T Pro, Redmi K30S, Redmi K30 Pro, POCO F2 Pro, POCO X3, POCO X3 NFC, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Lite, Redmi A1, Redmi A1+, POCO C40, POCO C50, Redmi 10 Power, Redmi 10C, Redmi 10A, Redmi 10 Indie, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Max oraz Redmi Note 9S.

Niestety, są również urządzenia, które z dużym prawdopodobieństwem nie otrzymają aktualizacji do MIUI 15. Są to modele takie jak Mi 10 Lite 5G, Mi 10 Youth, Mi 10T Lite, Mi 10i 5G, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30 Racing, Redmi K30i, Redmi Note 9, Redmi Note 9 5G, Redmi Note 9T, Redmi 10X/5G, Redmi 9, Redmi 9C, Redmi 9A, Redmi 9 Prime, Redmi 9i, Redmi 9 Power, Redmi 9T, POCO M2, POCO M2 Pro, POCO M3, POCO X3 Pro oraz POCO X2.

Warto podkreślić, że przedstawione powyżej informacje są oparte na przewidywaniach naszych kolegów z xiaomiui, którzy dysponują pewnymi wewnętrznymi danymi i specjalizują się w oprogramowaniu MIUI. Niemniej jednak, oficjalna lista urządzeń, które otrzymają aktualizację do MIUI 15, nie została jeszcze przedstawiona przez Xiaomi.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top