xiaomi

Do sieci trafiły rendery Xiaomi 14 Pro

W sieci pojawiły się wizualne przecieki dotyczące nowego produktu od Xiaomi – modelu Xiaomi 14 Pro. Zobacz grafikę już teraz i daj znać jak Ci się podoba.

Dwa telefony o tajemniczych numerach modeli, 23127PN0CC i 23116PN5BC, przeszły niedawno certyfikację 3C, co sugeruje, że mogą to być nadchodzące smartfony Xiaomi 14 i Xiaomi 14 Pro, które prawdopodobnie zadebiutują już w listopadzie. Serwis TechGoing opublikował kilka renderów, które po raz pierwszy pozwalają spojrzeć na konstrukcję Xiaomi 14 Pro.

Wygląd Xiaomi 14 Pro wydaje się nieco nietypowy i wyróżniający się na tle innych flagowych modeli. Przede wszystkim zwraca uwagę wyraźnie widoczny kwadratowy blok kamer, który dominuje na tylnej części urządzenia. Wewnątrz tego bloku umieszczono aż cztery soczewki w okrągłych otworach o tej samej wielkości. To prawdopodobnie sugeruje zaawansowany system kamer, który może przyciągnąć uwagę miłośników fotografii.

Do sieci trafiły rendery Xiaomi 14 Pro ciekawostki Xiaomi 14 Pro  W sieci pojawiły się wizualne przecieki dotyczące nowego produktu od Xiaomi - modelu Xiaomi 14 Pro. Zobacz grafikę już teraz i daj znać jak Ci się podoba. xiaomi1 1

Co więcej, Xiaomi 14 Pro ma płaskie boki, co stanowi odstępstwo od trendu zakrzywionych krawędzi, który jest popularny w wielu innych flagowych smartfonach. Lewa strona urządzenia pozostaje nieskuszona przyciskami ani złączami, podczas gdy po prawej stronie znajdują się przyciski regulacji głośności oraz przycisk zasilania. Szczególnie intrygujący jest tajemniczy port umieszczony w prawym dolnym rogu urządzenia. Na ten moment brak informacji na temat jego przeznaczenia i funkcji, co budzi ciekawość wśród obserwatorów.

Warto również zauważyć, że Xiaomi 14 Pro ma ramę wykonaną ze stopu tytanu, co sugeruje, że firma stawia na trwałość i ekskluzywny wygląd tego modelu. Na dolnej krawędzi urządzenia widoczne są otwory głośnika, port USB-C oraz mikrofon. Istnieje również prawdopodobieństwo, że na dole znajdować się będzie gniazdo na kartę SIM, ale na chwilę obecną nie mamy pewności co do tego.

Całość tych przecieków i informacji wskazuje na to, że Xiaomi 14 Pro może być jednym z najważniejszych smartfonów w ofercie firmy na nadchodzący rok. Oczekuje się, że debiut tego modelu odbędzie się w listopadzie, co już teraz budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów Xiaomi oraz miłośników nowoczesnych technologii. Będziemy czekać z niecierpliwością na oficjalne informacje od producenta i więcej szczegółów na temat specyfikacji i funkcji Xiaomi 14 Pro.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top